GŁOSOWANIE 

7-8 X

Oficjalne ogłoszanie dotyczące zwycięzców Prawyborów Iława 2023.

Głosami wyborców, zwycięzcami zostali:

Andrzej Rykaczewski kandydat do Sejmu (60,5% punktów przydzielonych przez głosujących )

Tomasz Kiejstut Dąbrowski, kandydat do Senatu. (81,8% głosów za kandydatem oddanych przez głosujących )

Dziękujemy wszystkim osobom kandydującym i głosującym za udział w Iławskich Prawyborach. Planujemy przeprowadzenie podobnych prawyborów przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi, więc do zobaczenia.

Wykresy:  Podział procentowy punktów od głosujących pomiędzy zwycięzcą a innymi kandydatami do Sejmu. Procent głosów popierających kandydata, oddanych przez głosujących, w stosunku do ogółu oddanych głosów.

Co zyskają zwycięzcy Iławskich Prawyborów?

Zwycięstwo w Iławskich Prawyborach daje osobom kandydującym unikalną przewagę w postaci wsparcia od mieszkańców miasta. Oto, co zyskują triumfatorzy:

Rekomendacja Mieszkańców

Zwycięzcy są wskazywani jako polecane osoby do poparcia w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Mocne Hasła Promocyjne

 W materiałach reklamowych mogą korzystać z przekonujących zwrotów, takich jak:

- Wybrany/a przez mieszkańców w Iławskich Prawyborach.

- Najlepsza/y kandydatka/kandydat doceniony przez mieszkańców Iławy i okolic.

- Zwycięzca Iławskich Prawyborów.

- Wybór mieszkańców Iławy w Iławskich Prawyborach. 

- Mieszkańcy Iławy wybrali w Iławskich Prawyborach. Głosuj na …  w wyborach do S... i wiele innych.

Branding z Iławskimi Prawyborami

Mogą wykorzystywać logo oraz grafiki związane z Iławskimi Prawyborami, podkreślając tym samym uzyskane poparcie w tym ważnym dla mieszkańców projekcie.

Elastyczna Promocja: Zwycięzcy mają możliwość zamawiania i opłacania reklam poprzez kanały Iławskich Prawyborów. Chociaż organizator nie czerpie z tego korzyści finansowych, daje możliwość promocji ( bez użycia symboli partyjnych czy komitetów).

Rozszerzona Kampania: Organizator aktywnie promuje zwycięzców poprzez różne kanały, takie jak internet, plakaty czy inne media, aż do rozpoczęcia ciszy wyborczej.

Długoterminowe Korzyści: W następnych wyborach parlamentarnych, czy innych, zwycięzcy mogą nadal korzystać z symboli Iławskich Prawyborów, pod warunkiem wskazania, że ich wybór miał miejsce w 2023 roku. To zapewnia im trwałe wsparcie i rozpoznawalność wśród wyborców.

Zwycięstwo w Iławskich Prawyborach to nie tylko chwila triumfu, ale także solidna platforma promocyjna, która zwiększa szanse na sukces w wyborach parlamentarnych.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE. 

Dziękujemy za udział w Iławskich Prawyborach. Przystępujemy do liczenia głosów.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej o godz 7.00 , 9 października.

TWÓJ GŁOS TO SZANSA NA ROZWÓJ DLA IŁAWY I REGIONU!

Głosuj na osobę z najlepszą ofertą dla Iławy i okolic.  Możesz wybrać jedną osobę kandydującą do Sejmu, jedną do Senatu.*

Zwyciężą kandydujący z najwyższą liczbą punktów. Zwycięzcy zostaną zarekomendowani mieszkańcom Iławy i okolic jako najlepsi dla naszego regionu. Dzięki temu uzyskają więcej głosów w wyborach parlamentarnych 15 października.

Poniżej 3 sposoby głosowania (wybierz jeden z nich, można głosować tylko raz):

Można głosować także osobiście, na papierze. Głos można oddać w punkcie między Galerią Jeziorak, a Małym Jeziorakiem. W sobotę 7 października 12.00-14.00 i w niedzielę 8 października 13.00-15.00 (jeśli pogoda dopisze). W tym punkcie możesz także pobrać kody do głosowania (kody są nieobowiązkowe ale dodają 3 pkt. )

Możesz zagłosować szybko, zaznaczając tylko wybraną osobę. Zajmie Ci to mniej niż minutę. Jeśli chcesz żeby Twój kandydat/kandydatka, otrzymali więcej punktów**, wypełnij pozostałe pozycje i/lub przyślij zdjęcie (niemożliwe w formularzu bez logowania).

Głosowanie osobiste, na karcie wyborczej w punkcie, to łącznie 15 pkt. dla wybranych osób kandydujących. Można głosować tylko raz.

1. Formularz dla osób zalogowanych w Google

jeśli nie jesteś zalogowany zobaczysz tylko błąd. Zaloguj się lub zjedź niżej, do formularza bez logowania.

2. Formularz bez logowania


Aby głos był tutaj ważny, musisz wypełnić prawidłowo jedno z trzech pól pod nazwiskami kandydatów! (wpisać kod, tel/email lub argument).

3. Pytania do przepisania do e-maila i wysyłki


Odpowiedz na pytania poniżej (na jedno lub więcej, załącz zdjęcie jeśli chcesz) i prześlij na adres: swuj20@gmail.com

DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

TWÓJ GŁOS TO SZANSA NA ROZWÓJ DLA IŁAWY I REGIONU!

W Iławskich Prawyborach wybierasz kandydatów, którzy najlepiej będą reprezentować interesy Iławy i okolic w Parlamencie

Zwycięzcy Iławskich Prawyborów zostaną kandydatami rekomendowanymi dla mieszkańców w wyborach 15 października. Dzięki temu mają większe szanse na wybór.

Publicznie ogłoszeni zostaną jedynie zwycięzcy. Informacje dotyczące punktów i głosów dotyczących kandydata będą udzielane osobie kandydującej na życzenie. Do procedury liczenia głosów mogą uzyskać dostęp przedstawiciele mediów relacjonujących Iławskie Prawybory i kandydaci lub ich reprezentacji. Warunkiem jest wyrażenie takiego życzenia na, co najmniej 24 godziny, przed rozpoczęciem głosowania i wspólne ustalenie formy uczestnictwa w tej procedurze.

W przypadku wątpliwości co do ważności i punktacji danego głosu, decyzja należy do organizatora.

* Do Iławskich Prawyborów mogli zgłosić się wszyscy kandydujący do parlamentu, w naszych okręgach. Osoby spośród których można wybierać, w tym głosowaniu, przedstawiły mieszkańcom swoją ofertę dotyczącą Iławy i okolic lub/i odpowiedziały na pytania mieszkańców. 

Większość kandydatów z naszych okręgów została powiadomiona przez komunikator internetowy lub e-mail, o możliwości wzięcia udziału w Prawyborach Iława. Niektórzy, których e-mail lub kontakt przez komunikator nie był dostępny publicznie, mogli dowiedzieć się o tej możliwości z e-maili rozesłanych do komitetów. O akcji informowała też prasa, reklamy w internecie, informacje na stronach www, plakaty i ulotki. Każdy kandydat, kto choć trochę interesuje się Iławą, na pewno zetknął się z informacją o Iławskich Prawyborach i mógł wziąć w nich udział. Wystarczyło przesłać swoją ofertę.

**  Dodatkowe punkty do głosu otrzymuje się za:


RODO - zbieranie głosów obsługiwane jest na serwerach firmy Google przez Krzysztofa Kurpieckiego. Po wyłonieniu zwycięzców Prawyborów Iława zebrane dane zostaną niezwłocznie usunięte. Numery telefonów i adresy e-mail mogą posłużyć jedynie do weryfikacji ważności głosów. Nie posłużą do niczego innego.