GŁOSOWANIE

Szczegóły i formularze pojawią się w dniu głosowania. Głosowanie rozpoczyna się w 7.X.2023 o godz. 00:00, a kończy 8.X.2023 o godz. 18:00. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej dnia 10.X.2023. 

Można zagłosować w mniej niż minutę, wskazując osobę na którą oddajemy głos. Można też poświęcić więcej czasu, dzięki czemu dodasz więcej punktów wybranej osobie.

Głosuj na osobę z najlepszą ofertą dla Iławy i okolic.  Możesz wybrać jedną osobę kandydującą do Sejmu, jedną do Senatu. 

Zwyciężą kandydujący z najwyższą liczbą punktów. Zwycięzcy zostaną zarekomendowani mieszkańcom Iławy i okolic jako najlepsi dla naszego regionu. Dzięki temu uzyskają więcej głosów w wyborach parlamentarnych 15 października.

Poniżej pojawią się 3 sposoby głosowania (do wyboru jeden z nich, można głosować tylko raz):

1. Formularz dla osób zalogowanych w Google

2. Formularz bez logowania

3. Pytania do przepisania do e-maila i wysyłki

Można głosować także osobiście, na papierze. Głos można oddać w mobilnym punkcie między Galerią Jeziorak, a Małym Jeziorakiem. W sobotę 7 października 12.00-14.00 i w niedzielę 8 października 13.00-15.00 (jeśli pogoda dopisze). W tym punkcie możesz także pobrać kody do głosowania. (nieobowiązkowe ale dodają 3 pkt. ) 

TWÓJ GŁOS TO SZANSA NA ROZWÓJ DLA IŁAWY I REGIONU!

W Iławskich Prawyborach wybierasz kandydatów, którzy najlepiej będą reprezentować interesy Iławy i okolic w Parlamencie

Zwycięzcy Iławskich Prawyborów zostaną kandydatami rekomendowanymi dla mieszkańców w wyborach 15 października. Dzięki temu mają większe szanse na wybór.

Publicznie ogłoszeni zostaną jedynie zwycięzcy. Informacje dotyczące punktów i głosów dotyczących kandydata będą udzielane osobie kandydującej na życzenie. Do procedury liczenia głosów mogą uzyskać dostęp przedstawiciele mediów relacjonujących Iławskie Prawybory i kandydaci lub ich reprezentacji. Warunkiem jest wyrażenie takiego życzenia na, co najmniej 24 godziny, przed rozpoczęciem głosowania i wspólne ustalenie formy uczestnictwa w tej procedurze.

Dodatkowe punkty do głosu otrzymuje się za:

Organizator zastrzega sobie możliwość unieważnienia głosów internetowych, które będą przejawiały znamiona nieprawidłowości, np.  w przypadku automatycznego wypełniania formularzy przez boty internetowe lub innych cech, wskazujących że nie stoją za nimi pojedyncze, zainteresowane, osoby fizyczne.